Prečo

Autor: Stanislav Bakoš | 18.5.2015 o 12:18 | (upravené 18.5.2015 o 12:24) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  49x

     Prečo temer v žiadnej televízii nezačne program v čase, kedy by sa mal vlastne začať.      Prečo sa i iné akcie nezačnú vtedy, kedy by sa mali začať.

     Keď náš Dedo vypije jednu borovičku navyše, začne filozofovať. Vlastne ani nie filozofovať,ale začne klásť, najmä inteligentom, niektoré skutočne pozoruhodné otázky. Už som spomínal, že Dedo považuje za inteligentov všetkých vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí podľa neho musia vedieť zodpovedať každú jeho otázku. A teraz takú jednu mal.

     Počúvajte, prečo skoro vo všetkých televíziách, okrem spravodajských relácií ani jeden program nezačne načas, teda v čase ako je napísané, že má začať. A to nie je minúta, či dve. Niekedy i vyše desať minút nie je miera.

     Museli sme mu dať za pravdu a mne osobne pomastil brucho, lebo som mu vedel dať odpoveď. Teda aspoň si to myslím. Dedo s ňou bol totiž úplne spokojný. Odpoveď som mu vedel dať, nie preto, že som inteligent, ale preto, že som ju ako milionár z chatrče zažil na vlastnej koži. 

     Bol som nedávno v Nitre na výstave bonsajov a práve sa tam konal Japonský deň. Oficiálne sa mal začať o desiatej hodine a bolo 10 00 hodín, keď sa osobne japonský veľvyslanec začal klaňať prítomným a následne slávnostne Deň otvoril.

     O pár dní som bol na slávnostnom otvorení Župnej olympiády v Trnave. Zhodou okolností sa tiež mala začať o desiatej hodine. Bolo 10 16 hodín, keď prišla perepúť vyvolených a olympiádu otvorili. 

     Teda prečo? Lebo, lebo si nevážia občana, tak ako ten Japonec. A nie len preto, že to nemajú v krvi, ako ten Japonec, ale i preto, že ich k tomu nikto a nič nenúti ba ani len nemotivuje. Oni jednoducho chcú, lebo ešte jednoduchšie môžu.

                                                                                                           Stanislav Bakoš

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania sa vlečie už šesť rokov, zatiaľ bez výsledku

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?